Copyright © 2022 intravi.pl

home

o nas

realizacje w toku

kontakt

polityka prywatności

created by darpadesign

realizacje ukończone

referencje

Pełnomocnik ds. Przygotowania Inwestycji – Marcin Słonka

mail: marcin.slonka@intravi.pl

tel. +48 734 128 390

Informujemy, iż podanie przez Panią/Pana danych osobowych oraz wyrażenie ZGODY na ich przetwarzanie jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi obsługę korespondencji zainicjowanej za pomocą formularza kontaktowego. Więcej w polityka prywatności

TAK, wyrażam zgodę

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

INTRAVI

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

 

43-300 Bielsko-Biała
ul. Komorowicka 140

 

mail : intravi@intravi.pl

REGON  241360186

NIP  5532460495

NIP

KRS  0000340843

NIP  5532459322

REGON  241354257

KRS  0000339974

DANE

REJESTROWE

DANE REJESTROWE

REALIZACJA INWESTYCJI

BIURO ZARZĄDU

PRZYGOTOWANIE INWESTYCJI

REALIZACJA INWESTYCJI BUDOWLANYCH

DZIAŁ FINANSOWO-KADROWY

Dyrektor Techniczny – Zbigniew Filek

mail: zbigniew.filek@intravi.pl

tel. +48 601 309 853

 

Zastępca Dyrektora Technicznego –

Bogdan Szczerba

mail: bogdan.szczerba@intravi.pl

tel. +48 606 543 811

 

Kierownik Budowy – Grzegorz Hacuś

mail: grzegorz.hacus@intravi.pl

tel. +48 606 968 642

 

Kierownik Budowy – Damian Rycharski

mail: damian.rycharski@intravi.pl

tel. +48 889 510 503

 

Kierownik Budowy –  Jarosław Jałowiecki

mail: jaroslaw.jalowiecki@intravi.pl

tel. +48 606 680 991

 

Kierownik Budowy –  Mariusz Leśkiewicz

mail: mariusz.leskiewicz@intravi.pl

tel. +48 662 133 769

 

Inżynier Budowy –  Jakub Klof

mail: jakub.klof@intravi.pl

tel. +48 882 092 116

 

Kierownik Budowy –  Dawid Radoń

mail: dawid.radon@intravi.pl

tel. +48 662 468 256

 

Kierownik Budowy –  Maciej Michalik

mail: maciej.michalik@intravi.pl

tel. +48 735 910 719

 

Kierownik Budowy –  Sławomir Pieniążek

mail: slawomir.pieniazek@intravi.pl

tel. +48 784 3988 509

 

Inżynier Budowy –  Wojciech Mazek

mail: wojciech.mazek@intravi.pl

tel. +48 731 380 587

 

Inżynier Budowy –  Marek Gancarz

mail: marek.gancarz@intravi.pl

tel. +48 728 904 561

 

Kierownik Robót –  Łukasz Kubieniec

mail: lukasz.kubieniec@intravi.pl

tel. +48 694 305 574

 

Kierownik Robót –  Mariusz Czauderna

mail: mariusz.czauderna@intravi.pl

tel. +48 692 775 105

Specjalista ds. Administracyjno-Księgowych – Magdalena Siekierska

mail: biuro@intravi.pl

tel. +48 735 456 776

Inżynier Budowy – Marcin Lewandowski

mail: marcin.lewandowski@intravi.pl

tel. +48 735 227 452

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych – Katarzyna Pyclik

mail: katarzyna.pyclik@intravi.pl

tel. +48 517 238 772

 

Specjalista ds. Kadrowo-Finansowych – Ewa Olejniczak

mail: ewa.olejniczak@intravi.pl

INTRAVI

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Łukasz Olejniczak – Członek Zarządu Komplementariusza INTRAVI Sp. z o.o.

 

Joanna Tomczyk – Prokurent

ZARZĄD FIRMY

Logo spółki Intravi