Dane teleadresowe

ZARZĄD FIRMY

e-mail: biuro@intravi.pl

Członek Zarządu – Łukasz Olejniczak
Prokurent – Joanna Tomczyk

DANE REJESTROWE

INTRAVI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
34–300 Żywiec
ul. Komorowskich 22

ADRES KORESPONDENCYJNY

ul. Komorowicka 140
43-300 Bielsko-Biała


REALIZACJA INWESTYCJI

Dyrektor Techniczny – Zbigniew Filek           
mail: zbigniew.filek@intravi.pl
tel. +48 601 309 853

Kierownik Budowy – Grzegorz Hacuś
mail: grzegorz.hacus@intravi.pl
tel. +48 606 968 642

Kierownik Budowy – Bogdan Szczerba
mail: bogdan.szczerba@intravi.pl
tel. +48 606 543 811

Kierownik Budowy – Damian Rycharski
mail: damian.rycharski@intravi.pl
tel. +48 889 510 503

Kierownik Budowy –  Jarosław Jałowiecki
mail: jaroslaw.jalowiecki@intravi.pl
tel. +48 606 680 991

Kierownik Budowy –  Mariusz Leśkiewicz
mail: mariusz.leskiewicz@intravi.pl
tel. +48 662 133 769

Kierownik Robót –  Piotr Burek
mail: piotr.burek@intravi.pl
tel. +48 882 092 116

Inżynier Budowy –  Paulina Bartkiewicz
mail: paulina.bartkiewicz@intravi.pl
tel. +48 784 988 509

Kierownik Budowy –  Dawid Radoń
mail: dawid.radon@intravi.pl
tel. +48 662 468 256

Kierownik Robót –  Łukasz Kubieniec
mail: lukasz.kubieniec@intravi.pl
tel. +48 694 305 574


BIURO ZARZĄDU

Specjalista ds. Administracyjno-Księgowych – Magdalena Siekierska
mail: biuro@intravi.pl
tel. +48 735 456 776
 

PRZYGOTOWANIE INWESTYCJI

Dyrektor ds. Przygotowania Inwestycji – Marcin Słonka
mail: marcin.slonka@intravi.pl
tel. +48 734 128 390

Inżynier budowy – Marcin Lewandowski
mail: marcin.lewandowski@intravi.pl
tel. +48 735 227 452
 

DZIAŁ FINANSOWO-KADROWY

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych – Katarzyna Pyclik
e-mail: katarzyna.pyclik@intravi.pl
tel. +48 517 238 772

Specjalista ds. Kadrowo-Finansowych – Ewa Olejniczak
e-mail: ewa.olejniczak@intravi.pl

 

 

 

 

Zmiana adresu


UWAGA!!!

Zmiana adresu korespondencyjnego

Nowy adres:
ul. Komorowicka 140
43-300 Bielsko - Biała

This will close in 10 seconds