Dane teleadresowe

ZARZĄD FIRMY

e-mail: intravi@intravi.pl
tel./fax. (33) 810 19 17

Członek Zarządu – Łukasz Olejniczak
Prokurent – Joanna Tomczyk

DANE REJESTROWE

INTRAVI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
34 – 300 Żywiec
ul. Komorowskich 22

ADRES KORESPONDENCYJNY

ul. Kustronia 27
43-300 Bielsko-Biała


REALIZACJA INWESTYCJI

 

Dyrektor Techniczny – Zbigniew Filek           
mail: zbigniew.filek@intravi.pl
tel. +48 601 309 853

Kierownik Budowy – Grzegorz Hacuś
mail: grzegorz.hacus@intravi.pl
tel. +48 606 968 642

Kierownik Budowy – Bogdan Szczerba
mail: bogdan.szczerba@intravi.pl
tel. +48 606 543 811

Kierownik Budowy – Damian Rycharski
mail: damian.rycharski@intravi.pl
tel. +48 889 510 503

Kierownik Budowy –  Jarosław Jałowiecki
mail: jaroslaw.jalowiecki@intravi.pl
tel. +48 606 680 991

Kierownik Budowy –  Mariusz Leśkiewicz
mail: mariusz.leskiewicz@intravi.pl
tel. +48 662 133 769

Kierownik Robót –  Jakub Głuszko
mail: jakub.gluszko@intravi.pl
tel. +48 882 092 116

Inżynier budowy –  Paulina Bartkiewicz
mail: paulina.bartkiewicz@intravi.pl
tel. +48 784 988 509


PRZYGOTOWANIE INWESTYCJI

 

Dyrektor ds. Przygotowania Inwestycji – Marcin Słonka
mail: marcin.slonka@intravi.pl
tel. +48 734 128 390

Inżynier Budowy – Anna Dziergas – Link
mail: anna.dziergas@intravi.pl
tel. +48 694 305 574
 

DZIAŁ FINANSOWO-KADROWY

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych – Katarzyna Pyclik
e-mail: katarzyna.pyclik@intravi.pl
tel. +48 517 238 772

Specjalista ds. Kadrowo-Finansowych – Ewa Olejniczak
e-mail: ewa.olejniczak@intravi.pl