Aktualności

KAMIEŃ WĘGIELNY POD APARTAMENTY „BUKOWA GÓRA”

Post dodano 5 września 2015 » Autor : » Kategoria : Aktualności » Możliwość komentowania KAMIEŃ WĘGIELNY POD APARTAMENTY „BUKOWA GÓRA” została wyłączona

5 września odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Apartamentowca w Wiśle.

Jest to już II etap inwestycji i obejmie budowę 75 luksusowych apartamentów wakacyjnych o zróżnicowanej powierzchni od 34 m2 do około 130 m2, usytuowanych w przyziemiu, na parterze oraz pierwszym, drugim i trzecim piętrze.

Inwestor – firma Kristensen Group zaplanował zakończenie inwestycji na koniec 2016 r.

Apartamenty Bukowa Góra znajdują się 500 m n.p.m. na południowym zboczu Bukowej Góry, skąd rozpościera się przepiękny widok na Wisłę, Baranią Górę oraz większą część Beskidu Śląskiego. Inspiracją dla projektu apartamentów były modernistyczne obiekty Wisły z lat 30 ubiegłego stulecia.

Wmurowanie-kamienia-węgielnego.-Apartamenty-Bukowa-Góra

About admin

Komentarze wylaczone.

Zmiana adresu


Szanowni Państwo !

Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.02.2022 r. nastąpiła zmiana adresu rejestrowego firmy Intravi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Nowy adres siedziby Spółki to:
Intravi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Komorowicka 140
43 - 300 Bielsko - Biała

Numery NIP, REGON, KRS pozostają bez zmian, podobnie jak istniejące adresy e-mail, strona internetowa oraz numery telefonów.
Zmiana adresu zarejestrowania spółki nie wpływa na ważność podpisanych umów i nie wymaga ich aktualizacji.
Bardzo prosimy o aktualizację danych w swoich bazach księgowych oraz informacyjnych.
Prosimy również o uwzględnienie nowego adresu rejestrowego przy wystawianiu faktur oraz o kierowanie bieżącej korespondencji pod nowy adres siedziby spółki.

This will close in 30 seconds